29.08.2019
Tiibeti jantrajooga algajatele
Tegevus » Regulaarne tegevus
Aeg Koht Võtmeisik PDF
2019 Sept 03 T 17:00
2019 Nov 19 T 18:00
Europe/Tallinn
Toimumiskorrad
2019 Sep 03 Tue 17:00 – 2019 Sep 03 Tue 18:00
2019 Sep 10 Tue 17:00 – 2019 Sep 10 Tue 18:00
2019 Sep 17 Tue 17:00 – 2019 Sep 17 Tue 18:00
2019 Sep 24 Tue 17:00 – 2019 Sep 24 Tue 18:00
2019 Oct 01 Tue 17:00 – 2019 Oct 01 Tue 18:00
2019 Oct 08 Tue 17:00 – 2019 Oct 08 Tue 18:00
2019 Oct 15 Tue 17:00 – 2019 Oct 15 Tue 18:00
2019 Oct 22 Tue 17:00 – 2019 Oct 22 Tue 18:00
2019 Oct 29 Tue 17:00 – 2019 Oct 29 Tue 18:00
2019 Nov 05 Tue 17:00 – 2019 Nov 05 Tue 18:00
2019 Nov 12 Tue 17:00 – 2019 Nov 12 Tue 18:00
2019 Nov 19 Tue 17:00 – 2019 Nov 19 Tue 18:00
Tunnuspilt

 

  Algav kursus on mõeldud täiesti algajatele ja ei eelda eelnevat kogemust. Jantrajooga tund hakkab toimuma regulaarselt kord nädalas teisipäeviti k.17.00 - 18.00 Nõmme Kultuurikeskuses. Tunni esimene pool sisaldab ettevalmistavaid harjutusi, et häälestada oma keha ja hingamist. Tunni põhiosa keskendub jantrate õppimisele.

Tiibeti Jantrajooga ( tiibeti keeles Trulkhor ) on teada olevalt vanim joogasüsteem mis on muutumatuna säilinud nii kirjaliku ürikuna kui ka katkematu elava õpetuse liinina. 

      Jantrajooga on jooga liikumises, energia toimimises,harmoonia ja rütm - läbi mille on meil võimalik avarduda oma meeleruumi selgusesse. Tänu jantrajooga harjutustele, mis pärinevad 8 sajandi Tiibetist, on võimalik igal ühel leida üles rahu, harmoonia ja tasakaal iseendas.

Vanades tantrates on öeldud, et elu on hingamine ning kui inimene raiskab oma elu hingates kiirustades ja katkendlikult siis ka eluiga on lühike. Jantrajooga harjutused õpetavad meid hingama korrapäraselt ja rahulikult, keskendudes teadlikult pausidele hingetõmmete vahel ning seeläbi parandades tervist ning pikendades eluiga.

   Rohkem infot :www.yantrayoga.org

                             www.maajajooga.ee

Sarnastel teemadel